Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam le magam a...

Hogyan nyugtassam le magam a forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez lesz a 2. vizsgám, az első vizsganal nagyon tulparaztam a dolgot, remegett a labam es emiatt a kuplungot sem tudtam normalisan benyomni, tobbszor lefulladtam. Egy olyan utvonalat huztam, ahol a vizsga elott egyszer jartam, nem nagyon volt ismeros a kornyek es egy kanyart nagyon gyorsan akartam bevenni, ezert buktam meg.


A masodik vizsgam elott haromszor voltam vezetni, valami figyelmetlenseg, hiba mindig volt. A jobbkezesekre kellene jobban figyelnem, illetve a gyalogos atkelohelyek elott. A parkolasok miatt is nagyon izgulok, mert nem sokat gyakoroltuk. Szerencsére az elso vizsgan azt huztam, ami a legkönnyebben megy nekem (parhuzamos hatra) elsore sikerult is, viszont a meroleges parkolasoktol felek nagyon.


Tudnatok valami jo tanacsot irni?


Elore is köszönöm!


Nagyon nagyon szeretnem, hogy sikeruljon, felek a kudarcelmenytol.


Bocsánat az ekezet hianya miatt!



2021. júl. 19. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél be egy szölő cukrot. Felpörget és megnyugtat.

Jó tanács? Ne menj gyorsan. Megengedett alatt 5-el még jó vagy és több időd lesz mindenre.

2021. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg nem g3c1ségből, de nem vagyok benne biztos, hogy neked már vizsgáznod kellene ezek alapján.
2021. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2es mi az oka, amiert ezt irod? A gyors sebesség? Izgulas?


Az oktatom azt mondja, hogy mar nincs mit tanitania, en kertem a plusz órákat, a parkolas gyakorlasokat is en kerem. Szerinte megy minden, csak figyelmesebbnek kellene lennem es nyugodtabbnak.


Az oktatom nehez eset, vegigtelefonal, sokszor uvoltozik a telefonba, politizal?!, rengeteget kesik, csak veszi el a penzt... Ha meg nem fizetek, lemondja.


Egyszer telefonban arrol beszelt egy masik oktatoval, hogy hogyan kell tobb penzt kicsalni a diakoktol es hogy mukodik a lefizetes. Ezert felek oktatot valtani.. sajnos a munkaidom is eleg kotott, igy nem tudnek barmikor menni es mar csak 4 honapom van a jogsi megszerzesere.

2021. júl. 19. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En hasonló okokból az aő 50 perc után oktatót cseréltem. Az új oktatommal nevetgélve vezettünk, és para nélkül elsőre "levizsgáztunk"
2021. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*aő = első
2021. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, nekem is ezt kellett volna, de valahogy mindig biztam, hogy ennél rosszabb már nem lehet ez az oktató, aztan valahogy mindig sikerült alulmulnia magat.


Mivel hallottam, hogy hogy beszel a tobbi oktatoval igy feltem valtani, mert mi a garancia arra, hogy a masik oktato jobb lesz? (Egyebkent megkerdeztem egy oktatot, akinel tobb ismerosom is volt, de nala fel evre elore be kell jelentkezni es mivel idoszukeben vagyok, igy nem vartam)

2021. júl. 20. 09:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült!
2021. júl. 21. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, nem volt para?
2021. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De volt para, viszont jó utvonalat húztam es valahogy minden osszeallt. Mazli is volt.
2021. júl. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!