Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen a Dob utca és környéke?

Milyen a Dob utca és környéke?

Figyelt kérdés

Az ELTE PPK kar arrafele található, én meg elvileg ott kezdek majd ősszel.

Ami számomra megnehezíti az egészet, hogy én sok helyre nem megyek Pesten, mert szorongok és félek mindenhol. Most nem is ez a lényeg, csak annyiban, hogy érdekelne az milyen környék?

Az Astoriatol kéne 9es busszal sétálnom és eléggé tartok tőle.

Tudom hülyén hangzik, de azon is gondolkodtam már, hogy inkább másik egyetemet nézek, ami ismerős helyen van, ahova "el merek menni".


2021. máj. 31. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt most nem értem, séta közben a kilences busz melletted fog gurulni a járdán, vagy te mész ki az úttestre?
2021. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam, elnézést.

A 9es busszal az Astoriáig mennék, onnantól sétálnom kéne a Dob utcán át a Kazinczy utcába

2021. máj. 31. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos belvárisi környék. Nincs ott semmi szoronganivaló. Sok ember jár arra általában.... ha beindul ujra a bulinegyed, akkor turista is sok lesz.


Vagy mitől félsz?

2021. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es busznak inkább a Körút-Köbánya közötti része "érdekes".
2021. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


4-es: Igen, tudom. Szerencsére addig nem kell elmennem vele és nem arról az irányból utazom.

2021. máj. 31. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon lepődök meg inkább, hogy a 9-es busszal jársz, és a Dob utcától félsz? Mondjuk ha a másik irányban laksz (Óbuda felől jössz), akkor okés.
2021. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óbuda felől megyek.
2021. máj. 31. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít rossz környéknek, mindig nagy az autós forgalom és sok a járókelő. Nincs mitől félned arrafelé.
2021. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!