Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Adatlap jármüvezetésre jogosit...

Adatlap jármüvezetésre jogositó okmány kérelméhez papirral lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Mert az van irva,h : A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategoria érvényességü vezetöi engedéllyel xxxx.xx.xx-ig jogosit vezetésre.Hogy van ez?
2010. aug. 23. 16:33
 1/10 anonim válasza:
Lehet,csak rendőrrel ne találkozz
2010. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami az adatlapra van ráírva. Legyen nálad a lejárt vezetői és az adatlap. A kutya se köthet bele.
2010. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lehet!
2010. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet, igen. de rá van írva minden. szövegértés megy?
2010. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megy,de nem voltam biztos benne...és mint látod irják hogy nem lehet,meg azt is hogy igen:)
2010. aug. 23. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:

"A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategoria érvényességü vezetöi engedéllyel xxxx.xx.xx-ig jogosit vezetésre"

igen, de csak a megadott határidő napjáig!

2010. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tehát mivel én most igényeltem az elsö jogsim,de mindenböl levizsgáztam,és kaptam ezt a lapot,akkor tegnaptol 60napig,ezzel is vezethetek,de ha megjön a jogsi,akkor már ez nem is kell,jol gondolom?
2010. aug. 24. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vezethetsz, csak érvényes vezetői engedéllyel, egyéb irat nem minőül annak! ha az is jó lenne, akkor mindenki csak egy olcsó lappal mászkálna..
2010. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most tetted le a jogsit akkor nem vezethetsz a papírral, csak ha megkaptad a jogosítványt azzal!
2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
wáhh, ha elsőjogsis vagy, akkor nincs "lejárt jogsi", amit felmutathatnál az adatlap mellé, ergo nem.
2010. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!