Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valahogy szerezhetnék egy...

Ha valahogy szerezhetnék egy tankot, akkor azzal közlekedhetnék rendszeresen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt most komolyan kérded? Egyszer nem közlekedési eszköz, másodszor hogy gondolod az utakat tönkretenni?
2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a lánctalpas járművek úgynevezett "útvonalengedélyhez kötött járművek", rendszeresen nem lehet velük közlekedni. (Egyébként a kérdés csupán elméleti, gondolom...?)
2010. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első:

ennél jobban tönkre tenni? :D :D :D:D

Pont az uthibák miatt lenne jó egy lánctalpas.


második:

Igen csak elméleti. De nagyon jó lenne tankal "száguldozni" :D

2010. aug. 11. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


70.000,- Ft óránként.

Váltsál bérletet és teljesül a rendszeresség vágya is.

2010. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

elméletileg sztem ha sikerülne levizsgáztatni a műszakin, akár még közlekedhetnél is vele, de sztem épp a műszakin nem engednék át. Az biztos hogy egyszer láttam már közúton egy PSZH-t P-s rendszámmal... hogy aztán mi lett vele, azt már nem tudom.


de még ha a hatóság engedné is, a 30-50literes fogyasztásra a gagyád is rámenne

2010. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát egy tank nem 500FT azt ugye tudod, és etetni sem a legolcsóbb.Ha én ilyesmit vennék akkor már egy harckocsit vennék ami nagy gumikerekes, lövegtorony ugyanúgy van rajta.Pesten még mindig áll egy autókereskedésben egy ilyen.Kb. úgy néz ki mint ez:(csak persze igaziba :D )

[link]

2010. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!