Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Auchan tankolókártyával...

Auchan tankolókártyával milyen szolgáltatást kapok?

Figyelt kérdés
Az Auchan oldalán nem sok mindent írnak le róla igazából, gyanítom azért mert tulajdonképp nem is kapsz érte plusz szolgáltatást. Lényegében kiváltok egy kártyát, amire tudok egyenleget tölteni és azt le tudom náluk vásárolni, és ennyi az egész? Vagy kapok érte valamilyen akciót, olcsóbb üzemanyag formájában, vagy gyűjthető pontokat melyet le tudok vásárolni vagy az üzletben vagy a kúton üzemanyag formájában? Van értelme kiváltani ha sokat tankolok náluk?

2020. szept. 22. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

az Auchan kút árulja a legolcsóbb jó benzint..a kártya ebből már nem ad kedvezményt(itt Budaörsön biztos nem). Pontokat kapsz, azt levásárolhatod.

Hogy van-e értelme? Nekem évek óta van, eddig csak az előnyét tapasztaltam. Te hogy látod, az más kérdés. Ha sokat tankolsz náluk, akkor mindenképpen váltsd ki. Üzemanyagot még nem próbáltam pontokért vásárolni, de élelmiszert igen. A folyosói ügyfélszolgálat minden kérdésedre precízen válaszol.

2020. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!