Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy autómosóba elvéve az...

Egy autómosóba elvéve az autót, addig állok ott ameddig akarok?

Figyelt kérdés

Ha le a akarom mosni a kocsit, plusz belől kipórszívózni, kínálni, stb... És ez mondjuk 1 vagy 2 óráig tart, addig ott lehetek?

Vagy hogy szokott ez lenni?


2020. szept. 7. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után biztos megunják a pepecselést a mögötted várakozók, akik majd hangot is adnak ennek
2020. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok közben rágyújtani, stb.

Sietnék én vele csak nem tudom hogy megy mert még sose voltam.

2020. szept. 7. 10:56
 3/8 Hovarju ***** válasza:

Általában a mosó és a porszívózó lehetőség két külön hely.

Vagy először lemosod az autót és utána átgurulsz egy üres porszívózós helyre, vagy fordítva.

Én jártam már úgy, hogy előbb porszívóztam, mert ott volt üres hely, aztán beálltam a mosó sorba és kivártam, amíg odaférek.

2020. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a mosóban fogod kiporszívózni...
2020. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szepen temposan lemosod.. nem kell kapkodni, de vegigviszed a moso fazisokat (amit szeretnel) sampon, oblites.. aztan errebb allsz, ha meg ronggyal vagy barmivel simogatni akarod
2020. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális mosóknál mindig van lehetőség félreállni, ott aztán annyit szöszölhetsz, amennyit akarsz.
2020. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mosóban 4 perc alatt ki kell porszívózd, másképp egy vagyont hagysz ott.
2020. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mosás nagyon maximum 10 perc, nem egy óra. A porszívózás (ami nem egy helyen van a mosóval), kb öt perc, bedobod az aprót, mondjuk fogsz be háromszor aprót, és gyorsan kiporszívózod. Ez összesen nincs húsz perc, nem hogy két óra. Komolyan, neked hogy lehet autód?
2020. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!