Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen útlezárás van a 6-os...

Milyen útlezárás van a 6-os főúton Százhalombattánál?

Figyelt kérdés
Google térképen láttam, hogy egy hosszú szakasz le van zárva. Tudja valaki az okát és, hogy meddig lesz lezárva? Holnap reggel arra kellene mennem, ezért szeretném tudni, hogy mennyire tartós ez az útzár.
2020. aug. 21. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen.

[link]

2020. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem így jelenik meg:

[link]

Így már értem. Köszönöm!

2020. aug. 21. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ott van valami, a linken is amit küldtem látszik, hogy van egy kis kerülés a finomítónál.
2020. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Budapest-Pusztaszabolcs vasútvonal felújítása kapcsán Százhalombatta (kiz.) és Ercsi elágazás között a fővonal új nyomvonalra kerül (a helyi személyvonatok miatt marad a régi vonal is), ennek útban volt a 6-os főút korábbi nyomvonala így új nyomvonal került kialakításra. Ez utóbbin zajlik már a forgalom, helyenként sebességkorlátozás mellett.
2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!