Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországba vagy Magyarorszá...

Németországba vagy Magyarországon érdemesebb autót vennem?

Figyelt kérdés
Van jogosítványom, és nemsokára kint fogok dolgozni Németországba. Ott milyen áron vannak az autók? Érdemesebb ott vennem mint itt Magyarországon ? Mik kellenek hozzá hogy én ott vegyek autót ?
2010. aug. 1. 18:42
 1/7 anonim válasza:
persze hogy érdemesebb sőt. mindig olyat nézzél amin apró sérülések vannak azokat szarért hugyért árulják és így elég jól ár alatt kilehet fogni szép darabokat. mondjuk nemtudom milyen kocsit akarsz venni mert mi nagyobb értéküekkel foglalkozunk csak. de biztos így van olcsóbbnál is
2010. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Németeknél de csak akkor ha nem akarod "behozni" mert űgy már nem éri meg.
2010. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ha haza akarom hozni akkor az mennyi milyen költséggel jár ?
2010. aug. 1. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

regadó plusz forgalomba helyezés

[link] regadót ezen a linken tudsz számolni, a forgalomba helyezés további 80-90ezer forint.

2010. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kivéve ha tgk. ként regisztrálod (annyi h kell a csomi meg a hátsó ülés köze egy kutyarács) és akkor nincs regadó
2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nincs, valóban. meghát eu-s rendszámmal jössz-mész eu-n belül ahová csak akarsz.
2010. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy vélem érdemesebb lesz odakinn vennem inkább autót.. :) meg nekem nem kell nagy drága kocsi... jó a kisebb olcsóbb is..a lényeg hogy jó állapotba legyen és elvigyen oda ahova akarom :D a fényűzést átengedem én a úriaknak :D
2010. aug. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!