Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lime Juicer (roller töltő)...

Lime Juicer (roller töltő) -ként milyen kötelezettségeim vannak? Miket kell tudnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elektromos roller töltőként, Lime Juicerként, mit kell teljesiteni?

Meg van adva hogy heti hány rollert kell feltölteni?

Ha nem teszem milyen következménye van?

Tényleg ellenőrzik, hogy az ember gépjárművén van-e szallitasra vonatkozo biztositas?

Mikor hazaviszem a rollereket es feltoltom, utana fix helyekre kell idore elvinnem, vagy elég kidobni egy zöld területre?


Akinek van tapasztalata kérem minden tudnivalót, kotelesseget, es h aranyosan hogy-mennyit fizetnek írjon le!


- igen elolvastam a szerzodest, meg a tajekoztatokat, de nagyon sok a felesleges informacio, es meg joghoz ertoen is a rizsa -


23/F



2019. okt. 11. 09:41
 1/6 anonim válasza:
76%

Szia!


Nemrég kezdtem én is. Próbálok segíteni, mert nagyon nehéz indulni a kevés infó miatt. Íme a válaszaim:


- Nincs kötelező kvóta, de ha rendszeresen csinálod, több töltőt vehetsz tőlük, és több jogod lesz az app-ban (pl lefoglalások és szállítások darabszáma).

- A biztosítást én is furcsállottam, de nem ellenőrzik. Azt sem, hogy a garázsodra van-e (mert ugye ilyen is volt a szerződésben).

- Bizony fix helyre kell vinni. És időre! Ráadásul ezek száma és pozíciója állandóan változik (ez a legnehezebb része az egésznek gazdaságossági szempontból). Nekem eddig sikerült időre vinnem, nem tudom mik a szankciók.


- Három dolgot is csinálhatsz amúgy:

1) TÖLTÉS: felveszed, hazaviszed, feltöltöd (kábé 4 óra), visszaviszed adott helyre, adott időig. A gyakorlatban pölö amit este felveszel, reggel 7-8-ig kell visszavinned. 700-800 Ft/db

2) BEGYŰJTÉS: A hibás rollereket elviszed a bázisra. 400-500 Ft/db

3) ÁTHELYEZÉS: a jelölt rollereket át kell helyezni csomópontokhoz. 200-300 Ft/db


Én csak hobbiból csinálom, de tapasztalatom szerint érdemes a három módszert keverve, jól szervezetten csinálni, és akkor jó szórakozás és jó kis "zsebpénz".


1-2 nap alatt utalják az aznapi keresetet.


Amiről még gőzöm sincs, hogy hogyan kell ez után adózni...


Üdv.

2019. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 amsheel válasza:
56%
Azt meg tudod esetleg mondani elso kerdezo, hogy mennyi ido volt amig elfogadtak a regisztraciodat a toltogeteshez?
2019. nov. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi első! :)

Bocs a késői válaszért, de régebb írt más is ide, hogy őt is érdekli, nem is tudtam, hogy lehet ilyet, de úgylátszik ő vagy egy admin törölte a komiját, és ezért csak annyit láttam, hogy még mindig 1 válasz van.


2# nekem kb 3 hét volt mire válaszoltak, és azt írták a levelükben ugye, hogyha van kérdés írjak, 3-4x írtam ezzel kapcsolatban nekik és szabtak válaszolni azóta is (okt 11-én írtam ki a kérdést, és már előtte is kb 2 hete tartott a dolog :D ma dec elseje van.)

2019. dec. 1. 09:10
 4/6 anonim válasza:
51%
Mennyibe kerül neked 1 roller feltöltése? (Nem az hogy mennyit kapsz)
2020. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-s sztem írj privátban arra aki válaszolta, mert nekem azóta is b.nak írni, plusz azóta problémám is van, nem is nagy gond, de nem képesek orvosolni és vmi idióta indiaik emailezgetnek velem angolul és nem képesek felfogni a problémámat. (Volt a fiókom e-mailcímmel, régi telószámmal. Egy kalap kaka az applikáció és nincs elkülönítve, hogy te most épp regisztrálsz, vagy csak belépsz, és az új telefonszámommal akartam belépni, azt hittem az van megadva. Erre létrehozott egy fiókot az új telószámommal. Kiléptem, beléptem a-mailemmel, mert láttam, hogy a telószámmal nem mutatta a régi tranzakciókat, adataimat, semmit. Sikerült belépnem a mail-el, de nem lehet törölni sehogy az új telefonszámos fiókot és így nem tudom hozzáadni az új telószámom a régi helyett a mailes fiókomhoz, mert "a szám foglalt". És ezt nem képesek orvosolni. Kiégek teljesne, már vagy 20 emailt váltottam a legkülönbözőbb hangnemekben, de kiidegelnek.) Ennyit a Limeról, vicc.
2020. aug. 25. 12:17
 6/6 anonim válasza:
78%

Sziasztok!


Gondolkodom, hogy el kezdjek ezzel foglalkozni mellékállásban. Mik a tapasztalatok? Mennyit lehet vele keresni? Akár 10-15 db rollert is lehet egyszerre tölteni?

Milyen fix költségei vannak ennek a munkának amiket a bevételből le kell vonni?


Köszi előre is!

2021. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!