Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy legyen nagyobb esélyem...

Hogy legyen nagyobb esélyem sikeres kresz vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Interneten végeztem a tanfolyamot. 5.-én vizsgázsom. A teszteket 2-3 pont vesztéssel csinálom meg. Hogy lehetne biztosabb a tudásom, hogy magabiztosabban menjen?
2019. aug. 2. 18:08
 1/7 anonim válasza:
39%
Szia! Én egy hete vizsgáztam. 100%-os lett az eredményem. Ha szeretnél beszélni róla, írj nyugodtan.
2019. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Minél többször csináld a teszteket, hogy ne legyen nagyon olyan kérdés amivel még nem találkoztál! De ha nagy részt 2-3pont vesztésseid vannak akkor szerintem nem kell félned! Sok sikert!
2019. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha a teszteken nem csak totóztál, nem a kérdésekhez tartozó válaszokat tabultad, hanem a szabályokat ismerve válaszoltad meg, nincs mitől tartanod, a KRESZ vizsgán nincs meglepetés, ott is csak egy tesztsort kell kitölteni
2019. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
A lehető legtöbb tesztet csináld meg,az sem árt ha nem egy fajtát csinálsz egyfolytában,hogy mindenre fel legyél készülve.A vizsgán meg ne kapkodj,az 1 percnyi időt használd el,inkább gondold át háromszor.
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Átmentem. 3 pontot vesztettem:D
2019. aug. 5. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!👍💪👏
2019. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
szuper, gratulálok, ügyi vagy :)
2019. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!