Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldre megyek autóval....

Külföldre megyek autóval. Milyen biztosítást köthetek?

Figyelt kérdés
Eddig az utasbiztosítás mellé kötöttem autós assistance-t, de kíváncsi vagyok, hogy létezik más fajta biztosítás is?
2010. jún. 22. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hova mész, de több biztosítónál létezik olyan opció, hogy a biztosítás kiterjed az EU teljes területére. Cascoval ugyanez. Ha nagyobb értékű az autód, akkor nem árthat. Illetve van olyan opció is, hogy az autóban lévő értéktárgyak is biztosítva vannak x forintig, esetleg ezt, de ez itthon se hülyeség.
2010. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig olyan biztosítást kötöttem, ami kiterjed a csomagokra + autós assistance (pl. helyszíni javítás, szervízbe vontatás stb.)

Csak most egy nagyobb útra megyek (2 hét európai körút, EU-n belül) gondoltam jó lenne egy komolyabb biztosítás ami kiterjed káreseményre (pl bepattan a szélvédő....) Casco már nincs a kocsira, 8 éves.

2010. jún. 23. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!