Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Akkor is működik a traffipax,...

Akkor is működik a traffipax, ha a rendőrök nincsenek a kocsiban?

Figyelt kérdés
Mentem ma egy utcán, kb 60-al mikor megláttam a mérőautót, de a rendőrök az autó mögött egy motorossal beszéltek épp. Visszamentem megkérdezni, hogy mi van, azt mondták, működik akkor is ha ki vannak szállva, de ahogy láttam, úgy csinálják, hogy az egyik hátul ül, és kézzel irányítja rá a kocsikra.
2010. máj. 22. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Működik úgy is, ha nincs kézzel irányítva. Kézzel a kamerafejet szokták irányitani, h minél több autót tudjanak befogni, igy max 1 sávra van ráálítva állandóan. Viszont szerintem az 50 helyett a 60 az még nem gáz. Ugy tudom, hogy 64km/h ig jó vagy...
2010. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és melyik sávra szokták ráállítani általában? A belsőbe lenne logikus, nem?
2010. máj. 22. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tábla volt kint. Ha semmi (akkor 50 a max.) akkor nincs bírság. Ha 30-as volt a tábla, akkor 45.000 Ft a bírság.

További szép napot

2010. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gugli...

[link]

2010. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!