Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül körülbelül,...

Mennyibe kerül körülbelül, egy külföldi papirral rendelkezö autót átiratni magyarra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy függ a CC-töl meg ilyen dolgoktol..de körülbelül??dupla annyi mint az autó ára avgy hogy van?olcsobban kileeht jönni ugy?mert annyi olcsó külföldis kocsi van..és én meg autovásárlásnál tartok.....köszi elöre is a segitséget..
2010. ápr. 11. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

reg adót kell fizetni utána, ami nem olcsó mulatság

2010. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pláne ha nem az eu-ban készült a kocsi ill. nem európai márka akkor vámot IS kell fizetni
2010. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
regadó,műszaki,rendszám,biztosítás,forgalmi,törzskönyv..Ha külföldön veszed az autót a ccm után nem kell fizetni ,de ha Mo-on veszel külföldi papírokkal autót akkor kell.
2010. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omadjoe ***** válasza:
nekem ugyanannyi volt a regadó, mint az auto vételára... :(
2010. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!