Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meghúzták a parkoló autóm...

Meghúzták a parkoló autóm oldalát. Olyan 50m-re van egy térfigyelő kamera ami talán láthatta az esetet. Van rá esélyem, hogy kiderítsem ki volt a tettes?

Figyelt kérdés
Kikérhetem a felvételt ha nem tudom a pontos időpontot behatárolni csak pár órás intervallumban? Van egy gyanús szomszéd de annyi az autóján a sérülés, hogy nehéz 100%-ig ráfogni és nem tudom, hogy kiadják e felvételt egy ilyen kérésre. Egy ajtóm sérűlt "szerencsére". 25.000-30.000 Ft a javítása kb.
2016. márc. 24. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendőrségen tegyél ismeretlen tettes ellen feljelentést, aztán talán így hozzá tudsz jutni vagyis a rendőrség a kamera felvételéhez, az elég esélytelen hogy te bemész és kiadják.. de kitudja... sajnos ezeket a sérüléseket elég gyakran le kell nyelni...egyébként ha a te autódon megvan a festék és a nyom egy kárszakértő simán megmondja majd hogy az volt-e az az autó. Ugyhogy ezt nem nagyon lehet elsimlizni a másik félne ha beindítod a rendőrség álltal a dolgot.
2016. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%

"Van rá esélyem, hogy kiderítsem ki volt a tettes?"


Neked nincs. A rendőrségnek esetleg. De:

- 50m-re nem lát egy kamera, igazából gyakran 5m-ről se készítenek értékelhető képet.

- Nem is biztos, hogy az a rész benne van a képében.

- Általában előbb-utóbb törlik/törlődnek a felvételek.

2016. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

A rendőrség nagy valószínűséggel telibe leszarja majd.

Az én kocsimat már jó párszor megnyomták/meghúzták 13 év alatt, és kb. egy százas lenne ha meg akarnám csináltatni.

2016. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos én is lemondtam róla. Már jópárszor törték, húzták, karcolták sőt egyszer telibe hányták le az autómat a rendőrség mellett. Szóval gondoltam, hogy többen is ezt válaszolják majd de idegesít a dolog.
2016. márc. 24. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség, a többit emg intézik.
2016. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!