Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi autóból szeretnék...

Külföldi autóból szeretnék motorblokkot venni (VW Passat). A külföldi forgalmin kívül kell valami más papír a cseréjéhez?

Figyelt kérdés
Kell-e egyáltalán valami papír ahhoz, hogy elhozzak egy külföldi, forgalomból kivont autóból motorblokkot? Mivel az autó nem motorszámos, hanem motorkódos, így úgy tudom, nem konkrétan szükségesek egyéb papírok.

2016. jan. 19. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt tenném, hogy beballagnék a kormányhivatalba, sorszám, és az ablaknál megkérdezném, mi a teendőm..


ugyanis ők tudják, mivel lehet hiteltérdemlően igazolni a jogszerű vásárlást, és hogy nem lopott a blokk.


Inkább menj be, megéri. Utólag nehéz korrigálni a hiányzó okiratot. Vagy ha nem érsz rá, akkor mindenféle papírt szerezz be, ha kell, ha nem...abból baj nem lehet.


szerintem.

2016. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!