Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Személyauto átirásban segitség...

Gatyád kérdése:

Személyauto átirásban segitséget kérnék?

Figyelt kérdés
hello. leirom ide a dolgot hátha járt már igy más is vagy tudna nekem segiteni. vettem egy autot. az eladó egy kereskedő volt és autot amit vásároltam tőle nem az ő nevén volt. de ő adott egy erre mentesitő lapot és mondta hogy csak ezzel fogjuk tudni átirni az autot. csak közbe kiderült hogy azt a lapot nemis adta ide ami mentesiti őt az átírásrol. bementem az okmányirodába és mondták hogy anélkül a lapnélkül nemtudják megoldani. na mondom jo akkor az eladó vagyide adta a lapot vagy nem. de ha a bőrszinére gondolok inkább a nemet mondanám. elvileg abbol a papirbol amit ő ideadott hogy mentesitették az átirásrol nálla is van egy. kb két hete nagy nehezen meggyőztem hogy küldje már el postán akkor azt ami nálla maradt bemegyek vele az okmányirodába bemutatom majd utánna visszaküldöm neki postán! ebbe nagynehezen belement két nap után, de gyaniítom hogy csak hiteget mert azota minden nap hivom és álítja hogy ő tényleg feltette postán és nemtudja mi történt. most ilyenkor mit lehet tenni??? ha valaki tud bármilyen segitséget nyujtani megköszönném mert úgy gondolom feleselegesen várok arra a papirra.

2015. nov. 2. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"na mondom jo akkor az eladó vagyide adta a lapot vagy nem."


Tessék? Most odaadta vagy nem? Milyen papírok vannak nálad?

2015. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hello, elsőnek köszönöm gyors szándékod. másodjára meg bocs hogy értetlen vagyok kicsit, elvileg ő aztmondja hogy ide adta, de nem találom sehol. pedig amiket ide adott papirt egy mappába téve lett hazahozva abbol nem tünhetett el. azon kivül minden megvan adásvételi stb. csak voltam az okmányirodába és ott aztmondták enélkül a papir nélkül nemtudom saját névre iratni. mondjuk akkor ugy hogy biztos vagyok benne hogy nem adott ilyen papirt még akkorsem ha ő ezt álítja. sőt ennek a papirnak a másolatát sem akarta nekem valamiért ide adni csak nagy nehezen, de mondom ez már két hete volt szoval szerintem aztis csak mondja hogy feltette postán, tanácstalan vagyok
2015. nov. 2. 09:44
 3/4 szántóvető ***** válasza:

személyesen kellett volna érte menni.

"mert úgy gondolom feleselegesen várok arra a papirra."-ez így van,már eltelt két hét.

2015. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja csak sajnos nem vagyok abban az anyagi helyzetben 220ezer forintos pözsorol beszélkünk amire igyis két év munkával tudtam összekuporgatni azt a kevés pénzt és nem akartam elutazni megint 300 kilométert de lehet akkor csak oda kel mennem és megbirkoznunk mert más ötletem nincs már
2015. nov. 2. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!