Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A jogsit át lehet valahol...

A jogsit át lehet valahol venni hamarabb?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz 3 hete hogy várok a B-s jogsimra..

Felhívtam az okmányt és azt mondták hogy hetente 1x megy futárszolgálat hozzájuk és szerdánként tehát mivel ma nem küldték így jöv hét szerdán fogják..

Nincs valami hely pesten ahol át lehet venni személyesen? Ahonan a futárszolgálat is hozza?



2015. aug. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs.
2015. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. aug. 5. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ahonnan!

Azért nincs, mert nem oda kérted. Nyékládházi emberként intézheted a dolgot Zalaegerszegen, győri személyes átvétellel. De te már túl vagy ezen, az iratod megy a maga útján.

Másik ok lehet az is, ha a nyomda nem érkezési, hanem járat szerint készíti el.

2015. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Muszáj volt oda kérnem mert van A1-es motoros jogsim és azzal közlekedek.. A csaj azt mondta hogy majd le kell adnom ott és megkapom az újjat :/ de mind 1 bele tőrődtem hogy ebből egy 4. hét lessz kösz a választ
2015. aug. 5. 17:53
 5/6 anonim válasza:
72%

ezen az oldalon nyomon tudod követni, hogy hogy áll a jogsid :) nekem is 3 hét volt mire megjött..

[link]

2015. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd küldik 4 hét szokott lenni általában.
2015. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!