Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet frissen vásárolt...

Hogyan lehet frissen vásárolt autóra a neten biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
úgy, hogy ne kelljen személyesen sehová se bemenni? Mármint, ilyenekre gondolok, hogy be kell szkennelni a jelenlegi forgalmit...bla-bla

2014. márc. 4. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

netrisk.hu


itt beírod az adatokat, majd kiválasztasz mi a jó. teljesen egyértelmű, hamar megvan. majd még egyszer vissza kell scannelni az aláírt példányt és ennyi.

2014. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

így van, ahogy előttem írták. a fotelből kényelmesen..


na jó, elismerem, a szkennerhez fel kellett állni..tiszta macera.

2014. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzarvasLászló ***** válasza:
0%

A megkötésig jó a gondolat.

Otthon fotelből teljes hozzáértéssel megkötöm a neten természetesen a legolcsóbbat.

Nehogy kössek hozzá asszisztenciát is 4000 Ft/év-ért mert a Józsi azt mondta, hogy hülyeség és semmire sem ment vele.


Aztán ha kár történik jön az alábbi koreográfia:

-vajon kihez forduljak?

-vajon hogy is kell ezt bejelenteni?

-vajon mit kell még tennem?

-vajon a sz.mét biztosítóm miért is nem fizet? pedig én a tutifrankót kötöttem!

-vajon miért van 100eFt önrész a biztosításomban?


Soroljam még?

2014. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Kedves SzarvasLászló.

mi kötöttünk netrisken is, és alkusznál is. Az alkusz sem mondott többet, és a netrisk ráadásul jobb ajánlatokat kínál.

Szóval ha baleset történik, akkor így is úgy is a biztosítóval kell beszélni.

2014. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szóval ha baleset történik, akkor így is úgy is a biztosítóval kell beszélni."


Pontosan, ráadásul nem is a saját biztosítóval, hanem az okozóéval! Az pedig lehet bármi tőlem függetlenül!


Nem ezt vártam egy "Szarvas"-tól, névrokonod a biztosítási ügynököm!

:D

2014. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Micsoda összeveszések, kérem szépen......

Köszönöm az értelmeseknek a válaszokat.

2014. márc. 5. 06:47
 7/7 SzarvasLászló ***** válasza:

Én arra utaltam, hogyha neten kötsz, az otthonról kényelmes megoldás.

A netes kötések mindenhol legalább 10%-kal olcsóbbak (pl. netrisk) pont azért, mert felvállalod az ügyintézést is.


Tehát a kötésig kényelmes fotel, aztán baj esetén jöhet a fejvakarás és az össze-vissza rohangálás.


Míg ha befáradsz egy irodába, akkor onnantól a kapcsolattartód dolga is az ügyeid intézése és a teljes kiszolgálásod baj esetén (az más kérdés, hogy ez kinél és miképp működik...).


Csak fel szerettem volna hívni a figyelmet a különbségre valamint megosztottam az átlagos netes kötések tapasztalatait az előző hozzászólásomban.


Remélem nem hozok szégyent a névrokonomra ,)

2014. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!