Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi idő, mire megjön az...

Mennyi idő, mire megjön az első jogsim?

Figyelt kérdés

Már több mint két hete leadtam a papírokat az okmányirodában, de még mindig nem jött meg a kártya.


Azt mondták 30 nap a határidő, lehet valamilyen fellebbezést/panaszt tenni, ha esetleg nem jön meg az ígért időn belül?



2014. febr. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Két-három hét, általában inkább három. Hiába panaszkodsz nekik, pont nem érdekli őket, és nem jön meg attól gyorsabban sajnos. :/
2014. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem 1,5 hónapra postázták. Megkérdezhetem mennyibe került a jogsid mindennel együtt? Köszi.
2014. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1,5 hónap?? :O


Nekem kb. 190.000 Ft lett így összesen, de azért mert több mint 50 órát vezettem le, plusz egyszeri bukási díj (11.000 vizsgadíj, 12.000 a plusz órák ára, és 2.000 Ft "pályahasználati díj")

2014. febr. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!