Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az automra tavaly év kôzben...

Az automra tavaly év kôzben kötött biztositas idén megszűnt dijnemfizetes vegett biztosito es az ujrakotes idei dija szerint 30 rol 120 ezer lenne, mit lehet ilyenkor tenni ha nem szeretnék ennyit fizetni?

Figyelt kérdés

az autom 400 000 ér.szerintem a 120 ezres díj irracionális.

a biztosito allítja hogy küldtek 2 felszolító levelet de egyik sem érkezett meg.



2013. ápr. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A 120 ezerben gondolom benne van a fedezetlenségi díj is!


"a biztosito allítja hogy küldtek 2 felszolító levelet de egyik sem érkezett meg."


Ez nem számít semmit! Nem fizettél, tudtad hogy meg fog szűnni...


Ha bejegyeztetsz egy üzembentartót, akkor ő lesz a szerződő, és nem kell kifizetni a fedezetlenségi díjat. Többek szerint (bár én nem így tudom) ha két év múlva újra kötöd a biztosítást, akkor már nem követelhetik rajtad a fedezetlenségi díjat, viszont elveszted a bónuszodat!

2013. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be kellett volna fizetni, mikor esedékes volt és akkor most nincs matekozás, okoskodás! Arra lehet számítani, hogy a biztosító csak úgy nem tekint el a díjfizetéstől, mint a szolgáltatók általában!
2013. ápr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja?köszi...
2013. ápr. 17. 15:09
 4/4 A kérdező kommentje:

Harkonnen!

igen én is ilyesmire gondoltam. a baj az volt hogy én is figyelmetlen voltam azt hittem hogy 1 félév lett befizetve de csak 1 negyed. mindegy Köszönöm a választ hasznos volt!

2013. ápr. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!