Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma voltam okmányirodában b...

Ma voltam okmányirodában b kategóriás jogsi kiállítás ügyében és azt mondták, h. két hét múlva fog megérkezni postán. Ez nem sok kicsit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi az átfutási ideje... Örülj hogy ennyi idő alatt megkapod a jogsid és nem kell hónapokat várni....:)
2009. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét alatt küldték le :), úgy hogy gy hétfő napon mentem be, jövő hét hétfőn már a kezembe volt, és úgy, hogy volt egy hosszú hétvége is azon a héten, szóval gyorsan dolgoztak :P

De am nem sok a két hét, 2-3 a normális.

2009. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem kérsz postázást, akkor 3-4 nap múlva már érte mehetsz!

Jut eszembe: '86-ban én is mennyire vártam, hogy a kezembe vehessem a jogsit, most meg már ha lehet be se ülök a kocsiba...

2009. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem nem volt egy hét az ügyintézéstől számítva és jött is postán. Pont a szülinapomkor! Isteni ajándék volt az egész jogosítványszerzés...
2009. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden okmányiroda más idővel dolgozik, nekem pl. mondták, hogy egy helyen sorszámot kell húzni, és majd valamikorra kapsz időpontot, hogy akkor fogadnak, na oda nem mentem, helyette bementem egy másik városba, és ott 1 embert kellett kivárnom, és én jöttem, egy hét alatt küldték.Semmi sorszám meg semmi nélkül.
2009. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. hozászólónak. megkérdeztem én is, h. nem gyorsabb e ha bemegyek érte, de azt mondta nem...
2009. szept. 11. 02:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly cseréltettem, mert lejárt. Keddi napon voltam bent fényképezkedni, és nem postázást kértem, mert akkor le kellett volna adnom a régit. Azt mondta a hölgy, hogy érdeklődjek. Következő hétfőn átvettem az új jogsimat.

Nem egyformán dolgoznak...

Ja, és így is egy olyan borítékból vette elő amin a feladó a szomszéd épületben volt, tehát még az is plusz egy-két nap volt amíg postán átküldték két házzal odébb.


[link]

2009. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nemkértem postázást.mondtam hogy majd bemegyek érte személyesen nehogy elvésszen valahol a nagyvilágban.1hét mulva akartam menni aztán kiküldték a cimünkre.tiszta hülyék de jovolt.tűztem leee és mentem egykétkörttyhuuuuu jovolt apukám fiat pandáján 100hp.
2009. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is 2 hetet kellett várni rá! De lehet több is max 1 hónap azt hiszem.
2009. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A közigazgatásban az ügyintézési határidő 22 munkanap.Ez azt jelenti, hogy a kérelem beérkezésétől számított 22 munkanapon belül kell "döntésre" jutni, azaz jelen esetben legyártani az okmányt. Az, hogy melyik okmányiroda gyorsabb, nem az ügyintézőtől függ! A josi legyártása központilag történik, a postázás lassíthatja az átvétel lehetőségét(pl vidékre természetesen tovább tart).
2010. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!