Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autot 2013. 01.15...

K.arpad kérdése:

Vettem egy autot 2013. 01.15 kötöttem egy biztositást rá az astránál ekkor és ott azt mondták 15 nap alatt át kell irjam az autot ha nem érvénytelen lessz a bisztositás, és ma irtunk dátumot az adásvételibe 2013. 02.15! Mit tehetek? Valami ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a biztosítás megszűnésétől félj, mert nem szűnik meg, hanem az okmányirodai ügyintézőtől, aki majd feljelent magánokirat hamisítás miatt! Főként, ha az eladó már leadta az ő példányát az okmányirodába, te meg besétálsz az egy hónappal későbbre hamisított papíroddal!
2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit se lesz feltűnő, hogy a biztosítást egy hónappal korábban kötötted, mielőtt az autót vetted!

:D

Főképp, ha elkéri a szerződést átíráskor.

2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: k.arpad

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 22:20

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Vettem egy autot 2013. 01.15 kötöttem egy biztositást rá az astránál ekkor és ott azt mondták 15 nap alatt át kell irjam az autot ha nem érvénytelen lessz a bisztositás, és ma irtunk dátumot az adásvételibe 2013. 02.15! Mit tehetek? Valami ötletek?

"Ne a biztosítás megszűnésétől félj, mert nem szűnik meg, hanem az okmányirodai ügyintézőtől, aki majd feljelent magánokirat hamisítás miatt! Főként,.."

Az üzenet szövege: Az eladó sem viheti be tudtom szerint mert neki is az a dátum van! csak mikor megyek az okmányirodába a biztositás már legyen megszünve akkor minden ok szerintem?


Mi van? Ezt nem tudom értelmezni! Kicsit még dolgozhatnál a fogalmazásodon...

2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!