Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kell fizetnem az eredetiség...

Kell fizetnem az eredetiség vizsgáért?

Figyelt kérdés

Jó estét!

Pénteken vásároltam egy 2002.07.havi benzines Fiat Punto 1242cm3 kis autót. Az elözö gazdája 2012.07.27-én irata át szóval még két hónapja sincs a vizsga óta. Mindent ugyanugy fizetnem kell ilyenkor?

Elöre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 16. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az eredetvizsla 60 napig érvényes, szóval ha a kezedbe adják a határozatot, akkor szept 27-ig jó vagy
2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eredetiségvizsgálati igazolólap érvényességi ideje 60 nap. Amennyiben 60 nap után sem kerül felhasználásra, úgy ismételten el kell végeztetni az eredetiségvizsgálatot. Minden eredetiségvizsgálat igazolás csak 1x használható fel!


de már 1x be lett mutatva az igazoló lap ,mert a régi tulaj gondolom átíratta a nevére , és akkor most is át kell íratni szóval megint kell 1 igazoló lap ,de ha tévedek javítsatok ki

2012. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király Sándor és azt ki adja a kezembe?
2012. szept. 16. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az előző tulaj minden más papírral együtt, nem de?
2012. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző gazda kereskedő, nem? Mert akkor ő nem fizet eredetvizsgát.
2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!