Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kell-e bérletigazolvány...

Kell-e bérletigazolvány diákoknak a bérlet mellé?

Figyelt kérdés
Vagy csak elég a diákigazolvány?
2009. júl. 29. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Érvényes diákigazolvány, valamint a jegypénztárban kell venni igazolást és annak a számát fel kell tüntetni a bérleten. Legalábbis a Jászkun volánnál így van. Nézz utána a volántársaság oldalán, ez függhet társaságoktól függetlenül. Mikor még pár éve nekem kellett csak a szem. ig. szám kellett rá, most 200 ft körüli az ami igazolást kell kérni, de csak tanévkezdéskor, nyári gyakorlatnál vagy diákmunka esetén onnan kell kérni gazolást ahol dolgozol és annak nálad kell lenni, csak úgy érvényes a bérlet.
2009. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ez függhet társaságoktól függetlenül" életed mondata barátom ;-)


elöször azt kellene eldönteni, hogy helyijárat vagy távolsági? Meg, hogy min szeretnél utazni? Vonat, busz, stb?

2009. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát buszon szeretnék pilisvörösvártól Esztergomig).De én csak azt szeretném megtudni, hogy kell-e csináltatni a bérlethez igazolványt!
2009. júl. 29. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell lepontozni ha pontosan megírtam a választ egyébként benne van, hogy nézd meg a társaság honlapját!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le.Én hasznosnak ítéltem a választ:)

Amúgy Köszike!:)

2009. júl. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!