Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » B kategóriás Jogosítvány...

B kategóriás Jogosítvány megszerzése az új rendszerben? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval én már egyszer elkezdtem a jogosítványt és is jutottam a rutin órákig de aztán be kellet fejeznem.A KRESZ vizsgámat már lőhetem mert a 2 év bőven letelt ezt tudom. De megvan az elsősegély is . Tudtommal -nem tudom igaz-e - de azt nem kell újra tenni . Ezek szerint -ha persze ez igaz- az új rendszer szerint nekem két vizsgát kellene tennem ami a KRESZ és a forgalmi (mert,hogy az egybe van rutinnal az új rendszer szerint)

Szerintetek jól gondolom ?


2012. júl. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
az eü nem évül el igen arról papírt kaptál h elvégezted...
2012. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van és ahogy mondod úgy van ;)
2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tokeletsen ertesultel! :D
2012. júl. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Húh nagyszerű :) Akkor csak két vizsga drukk lesz :)

A többi meg rajtam múlik ;)

2012. júl. 18. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudod-e, de ha letelt a két év a kresz vizsga után, akkor nem csak új kresz vizsgát kell tenned, hanem a kresz tanfolyamot is újra kell járnod. Ha tudtál erről, akkor nem szóltam.
2012. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Ezt tudtam igen,hogy a tanfolyamot is újra kell járni :)

De igazából nem bánom mert hát elég régen volt ,hogy meg kelljen ismételni :)

Csak most be is fejezem :)

Ebben az eü kérdésben nem voltam biztos de így már tiszta minden :)

Oké lehet,hogy nehezebb lesz így a forgalmi hogy a rutinnal egyben van de vajuk be sokkal értelmesebb egy vizsgára készülni mint kettőre :)

Így ,hogy egybe húzták :)

2012. júl. 19. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, valóban remek ötlet volt egybetenni. Mehetsz jól a forgalomban, ha éppen parkolásnál padkázol és azonnal megbuksz...Kezdik az okosok is belátni, h égbekiáltóan rossz ötlet volt.
2012. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem most ment több ismerősöm ment vizsgázni és dicsérik az új rendszert mert egybe lezavarhatják az egészet .

És az hogy valaki nem tudja megcsinálni lehet nem a rendszer hibája hanem a figyelmetlenségé ...

2012. júl. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!