Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kiváncsi lennék hogy mennyibe...

Kiváncsi lennék hogy mennyibe kerül kb a biztositas angliában motorra és autóra?

Figyelt kérdés
Már kaptam egy linket ahhol ki tudom számolni de nincs még meg az angol jogsim és igy nem ment amugy se ment:D csak egy örülbelüli számra lennék kiváncsi hogy 30 font vagy 300 mert fogalmam sincs főként a motor érdekelne!
2012. júl. 12. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg kiváncsi lennék az átirásra hogy itt hogy működik mennyibe kerül stb...
2012. júl. 12. 14:28
 2/7 anonim válasza:
Sok mindentől függ itt is, hogy mennyibe kerül egy biztosítás. Azok a barátaim, akik huszonévesek, kb 150 font körüli összeget fizetnek havonta. Van aki kevesebbet, de van aki többet.
2012. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és persze autóra értettem.
2012. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az átirásról tudtok valamit? hogy itt hogy megy?
2012. júl. 14. 16:08
 5/7 anonim válasza:
Ezt találtam neked: "Az átírás akkor történik amikor a jármű és a pénz gazdát cserél. Közösen kitöltitek a V5-ot, az eladó neked adja a szelvényt és at többit ő adja postára. Általában 3 héten belül kézhez kapod a papirokat. Az átírás ingyenes."
2012. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nah hát ez mekkora királyság!ezért szeretem ezt az országot mert minden olyan egyszerű

!!! köszönöm az infót sokat segitett!

2012. júl. 15. 23:17
 7/7 anonim válasza:
Szívesen!
2012. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!