Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hiteles kocsit loptak mit tegyek?

Hiteles kocsit loptak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy autóm amin hitel volt de kölcsönkérték tőlem avval a címszóval hogy fizetik a hitelt amíg használják.Megírtuk a papírokat és azóta semmi hírem a kocsiról.Megtettem a feljelentést.Nemsokkal ezelőtt jött egy papír a banktól hogy adjam vissza a kocsit és fizessem ki a különbözetet,de a rendőrség még nyomoz így nem tudok semmit a kocsi hol létéről.

Mit csinálhatok?



2012. máj. 25. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nagy butaság volt... Írtatok papírt a kölcsönadásról?
2012. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló szituációm, vagyis az egyik barátom adta ugyanígy "bérbe" az autóját nyugat Magyarországról. Hát én fogtam pár emberem, beültem az autóba, elmentem ahhoz akinek kölcsönadta, majd kiderült, hogy az autó lent van már Makón. Lementem Makóra, előtte felhívtam a rendőrséget, hogy csetepaté volt itt-és itt, jöjjenek ki. Majd mikor letettem, besétáltam, az ottani "helyihülyéhez" aki megpróbált először okoskodni. Majd közöltem vele, hogy van 3 perce, hogy ide adja a kocsit és a kulcsokat, különben csúnya vége lesz a dolgoknak, arról nem is beszélve, hogy 5 percen belül itt lesznek a rendőrök. Azt mondta, hogy nincs nála az autó, de hogy 20 percen belül a benzinkútra elhozza. Adtam neki húsz percet, előreküldött egy kocsit, amiben 2 kopasz ember ült, nem szálltak ki, csak megfigyelték a terepet, odabattyogtam és mondtam nekik, hogy jobb ha megmondjátok a cimborátoknak, hogy csipkedje magát, ha nem akar titeket taxival hazafuvaroztatni, mert a Ti autótokat is elvihetem, ha úgy gondolja. 5 percen belül megérkezett a kocsi, beállt mintha tankolnának, bent hagyta a kulcsokat, hála istennek állapotra hibátlan volt. Szépen kultúráltan elköszöntünk egymástól, majd hazamentünk az autóval. Ha a rendőrségre vártunk volna, akkor a barátom autója már rég Romániában lett volna átpapírozva, mivel azok nyomozgatnak kérdezgetnek és társai. Tehát ha erre vársz az autódat a büdös életbe nem fogod látni, és ha nem volt cascód akkor cifrán pengethetsz a banknak, arról nem beszélve, hogy a bank téged fog feljelenti, mivel Te megszegted a szerződést és kölcsönadtad az autót a bank beleegyezése nélkül, tehát jól meg is hurcolnak!Úgyhogy jobban jársz, ha elővakarsz egy kis pénzt pár méretes cimborára, akik elintézik neked a dolgot, minthogy utána az esetleg több milliós hiteled nyökögjed az előzetesből!
2012. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!