Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a mamám nevére szeretnék...

Ha a mamám nevére szeretnék autót venni, de 100 km-el arrébb van a kocsi és a mamám nem akar velem jönni hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sztem az eladó nem megy bele hogy a kitöltött adásvételit viszem és aláírja mert fél hogy valami okirathamisitásba vesz részt. Hogy tudom ezt megelőzni?


Írhat ilyen esetbe megbízást a mami, hogy én járhatok el az ügyben?


2012. ápr. 3. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy az eladó bele fog menni! Őt nem érdekli, csak a pénzt fizesd ki!
2012. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyél a mama részéről kitöltött adásvételit. (csak az adatok.)


Bele fog menni, ha problémázik vázold fel neki a helyzetet, hogy így a biztosítás nem 60ezer, hanem csak 20..

2012. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 3. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Az adásvételi szerződés keletkezésénél minimum 4 személynek egy helyen egy időben kell jelen lenniük. Ezek: eladó, vevő, 2 tanú. Amennyiben valamelyik fél, legyen az vevő, vagy akár eladó nincs ott, az adásvételi szerződés megírása okirat hamisításnak minősül. Remélem érted, hogy miért. Ne kelljen ilyen későn még azt is leírnom. A másik, hogy ez bűncselekmény, amiért börtön jár. Én nem mennék bele...
2012. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rettentő bűncselekmény a nagyi nevére venni az autót:)


Soha nem fog kiderülni, hogy nem volt ott.

2012. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tudnátok miket művelnek az autó motor bizniszben az emberek adásvételivel kapcsolatban.

Ahhoz képest ez semmi..

2012. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen autóról van szó?
2012. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha veszel mondjuk a Lombardtól vagy a Budapest banktól egy autót, akkor annak is kb így írják alá az adás-vételijét.
2012. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldess a nagyival postán egy aláírt meghatalmazást és kész...nincs okirathamisitás, nincs kicselezés, és még legális is...
2012. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!