Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy autót (kéz alól)...

Ha egy autót (kéz alól) vasárnap vidéken vásárolok meg, hogy történik az átírás hivatalosan? Mert ugye elvileg el kéne menni az okmányirodába, nem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak elvileg, gyakorlatilag is el kell menni az okmányirodába. Erre 15 napod van, így még ha vasárnap is veszed, biztos, hogy határidőn belül lesz legalább egy munkanap :-)
2009. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az hoyg vasárnap veszed egy dolog. az adás -vételin az a dátum lessz,és innentöl számitva 15 napod van hoyg átirasd,nincs rézsletfizetés,sem halasztás.ehhez jön még a z eredetiségvizsgálat is.
2009. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az átírás még hagyján, az ráér.

Viszont ha lábon akarod hazavinni, akkor jobban jársz, ha előtte felkeresel egy biztosítási ügynököt, és kötsz rá egy ideiglenes biztosítást. Én megvettem az új verdát, és hazafelé megtörtem valakit. Utána fizethettem a kárt, mert az adás-vételi aláírásával megszűnik a kötelező biztosítás, nincs 30 nap türelmi idő!

2009. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!