Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van még esélyem a biztosítónál?

Van még esélyem a biztosítónál?

Figyelt kérdés
Csütörtökig kellett volna befizetnem a biztositásomat,kedden fogom tudni befizetni,van esélyem rá hogy addig még nem bontják fel a biztositásomat?(allianz)
2009. máj. 3. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
felelősség biztositásról van szó.
2009. máj. 3. 12:28
 2/6 anonim ***** válasza:
A fizetési határidő után 1 hónapig él a biztosítás.
2009. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,az járt le.Voltak problémák ,nem kaptam meg a leveleimet,végül sikerült felvennem velük a kapcsolatot,de csekket még mindig nem kaptam,kaptam egy emailt hogy személyesen fizessem be,de ezt csak kedden fogom tudni,hát merem remélni hogy nem fognak durcizni 4 nap miatt.ha meg igen akkor igy jártam.
2009. máj. 3. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond, vidd a levelezésed is a befizetéshez.

Amugy nem lenne kellemes, ha megszünztetnék, mert csak ugyanoda tudnád a törvény miatt visszakötni, a bonusz elvesztésével.

2009. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon rendik voltak még be tudtam fizetni!
2009. máj. 5. 16:02
 6/6 anonim válasza:
Én is elég hasonlóan jártam, csak ma tudtam befizetni a biztosítást (amit ugyebár az 1 hónapos lejárattal is május 1-ig kellet volna rendezni) és hálistennek még elfogadták. Tényleg rendesek :)
2009. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!