Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha eladtam az autómat, akkor...

Ha eladtam az autómat, akkor mi lesz a vevő adásvételijével?

Figyelt kérdés
Azután érdekelne h ha átiratta akkor nála marad az adásvételi, vagy az okmányirodába? És neki csak 1 példányt kell adni?
2011. júl. 5. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi eredeti példányt készítsetek a szerződésből, hogy legyen mindenhova, ahova be kell adni, plusz nektek mint feleknek egy-egy.

Ha túl keveset csináltok, és valahova nem elég a sima másolat, később fizethettek hitelesítésért. Ezért megéri erre odafigyelni.

2011. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. És azt nem tudod véletlenül h az okmányiroda átírásnál visszaadja a vevő példányát, m csak egyett vitt el. Bár nem tudom ez engem miért izgat :D
2011. júl. 5. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem tudom. :S

Szerintem ha megmondja, hogy nincs több példánya, akkor lefénymásolják, és ráírják, hogy az eredetivel egyező, legfeljebb valamennyit fizetnie kell érte. (Már, ha kell nekik példány.)

Rossz esetben közjegyzőhöz küldik. :P De ezt nem hiszem azért.

2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked is le kell adni az okmányirodában mivel eladtad. Ha nem teszed meg szabálysértést követsz el!
2011. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miénk már le van adva, és megálaszolták közbe az okmányirodába a kérdéseimet is.
2011. júl. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!