Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átiratásnál baj van, ha...

Átiratásnál baj van, ha kifutok a 15 napos határidőből?

Figyelt kérdés
Vettem egy régi "roncsot", de jövő hét szerdán jár le a 15 nap, és még rengeteg munka van vele, saját lábán el se tudok menni vele az okmányirodába, most meg 12 órázok, nem érek rá szerelni, csak kedden, de 1 nap alatt meg nem lesz kész :S Eredetiségvizsgálat, átírás 1 napos program, kéne még 1 vagy 2 hét legalább.
2011. jún. 24. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az átíratáshoz nem kell az autó,az eredetvizsgához kérj mobil vizsgaállomást,1-2 hétért szerintem nem jár komolyabb bünti, de vigyázz, az eladónak nem csak kötelessége, hanem a teljesítményadó okán érdeke is az adásvétel lejelentése az ocsmánynak!
2011. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a papírok (adásvételi,forgalmi,törzskönyv,eredetvizsga,biztosítás) kellenek az okmányirodába Rajtad és némi pénzen kívül,az autó nem.

Hétfőn pár óra alatt minden megvan és akkor nem kell a büntitől tartanod.

Szerintem.

2011. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg bünti jár érte, de mikor én be mentem a 14. napon a dunakeszi okmány irodába adtak 1 idő pontot 10 nap múlva, mondom a nőnak kifogok futni a 15 nap határ időből nem baj?! erre morgott valamit a bajsza alatt, de nem lett baj
2011. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!