Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi idő az autó átírása?...

Mennyi idő az autó átírása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vannak olyan kereskedők, akik vállalják azt, hogy ha ott vásárolunk autót, akkor helyben elintézik az átírást. Ez konkrétan - átlagban - mennyi ideig tart?
2011. máj. 21. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár nap.
2011. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy vagy vele, de én fél nap alatt irattam át az autómat. Ebben benne volt az is, hogy elvittem eredetvizsgára, meg biztosítást is kötöttem rá.

Az egészből 3 óra csak a sorbanállás volt az okmányirodában. Persze, aki lusta elmenni, az irattassa csak át az autókereskedővel felárért...

2011. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi így csináltuk:

tudtam mikor akarok venni, a kocsit 15 napon belül kell átírni. Foglaltam időpontot az ocsmányirodába 15 nap múlvára. Közben néztük a kocsikat, melyiket lenne jó megvenni. Kb a 6-7. napon megvettük a kocsit, akkor rögtön eredetiség (vétel előtt), tűz vele haza. Másnap reggel biztosítás. A 15. napon (egy ügye a vétel utáni 9.) mentem átírni az irodába, kb 1-1.5 óra volt mindennel együtt maga az okmányiroda.

2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló.

Az utolsó autómat, mikor megvásároltam, két hétre kaptam időpontot az okmányirodában...

Amelyik kereskedőt néztem, egyik sem kért felárat.

Szóval nem lustaság, bár látom, mindenki magából indul ki...

2011. máj. 21. 20:29
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs, közben jött még egy válasz.

Az előző üzenetem az utolsó előttinek szólt.

2011. máj. 21. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Munkaidő UTÁN odaviszem a forgalmikat az okmányirodás emberemnek hazafelé menet aki másnap reggel nyitáskor a kezembe adja az átírt forgalmikat,darabonként 3000 forintért.

Amit természetesen nem számolok fel AJÁNDÉK,apró figyelmesség a vevőim részére.

Ezt egyébként minden valamirevaló kereskedő tudja legkésőbb másnapra és ha +fogtechnikus" is max. ötezret kér érte.

:p))

2011. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Találtam olyan kereskedőt - vagy mindegyik olyan? -, aki másnapra vállalja, ingyen. Pedig, ha én kérek időpontot, akkor két hét... :)

2011. máj. 24. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem kértem időpontot eddig egyetlen esetben sem... Odamentem húztam sorszámot, kivártam a soromat, és ott helyben megcsinálták... Nem tudom mit kell ezt túlcifrázni...
2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy... De szerintem a világ nem csak abból a településből áll, ahol laksz. Gondolhatod, talán máshol nem így van...
2011. máj. 24. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik használt autómat vettem akkor 11-kor érkeztem Nyíregyházára és délután 5 kor már repültem is haza Békéscsabára az átírt forgalmival, megkötött biztosítással az új géppel. Egy igazi kereskedőnél ez pár óra.
2011. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!