Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eredetiségvizsgálatkor vinni...

Eredetiségvizsgálatkor vinni kell az autót is, vagy elég csak a papírokat vinni?

Figyelt kérdés
Ugyanis most szerelőnél van az autó, és ha nem kell az autót is vinni, akkor elintézem most az eredetiségvizsgálatot.
2011. ápr. 19. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell az autó.. (Komolyan gondoltad, hogy nem kell?)
2011. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nő vagyok, és jogsim sincs, de szerintem az eredetiségvizsgálat arról szól, hogy megnézik, hogy a papírokon szereplő adatok stimmelnek e az autón lévőkkel, motorszám, alvázszám, meg ilyenek. Szóval szerintem esélyes, hogy kell az autó:)
2011. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kell az autó az eredetiségvizsgálathoz. A kresz-vizsgára sem kell elmenned személyesen, elég ha beküldesz a vizsgabizottságnak egy papírt, amin azt nyilatkozod, hogy büntetőjogi felelősséged teljes tudatában megtanultad az anyagot, és aláírod a papírt. Én munkahelyre is úgy megyek be reggel dolgozni, hogy beküldöm a főnökömnek a papírjaimat és mellékelek egy táblázatot hogy az adott napon mennyire lett volna kedvem dolgozni ha bementem volna, és e szerint értékeli a munkámat, és porciózza ki a prémiumot.


Beszarok ezeken a kérdéseken, de nem akarom, hogy abbamaradjanak, mert a röhögés élethosszabbító! Úgyhogy csak így tovább! :D

2011. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell a kocsi. Hívj fel egy olyan eredet vizsgást aki házhoz megy. Akkor a szervízben is el tudod intézni.
2011. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!