Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet Szlovákiában...

Hogyan lehet Szlovákiában használt svájci rendszámos autót regisztráltatni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nehogy elkezdje valaki itt nekem gyógypedagógiai szinten mert kiborulok. Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy helyileg hol lehet és mennyi idő a lefutása. Céges vagy magánszemélyes is érdekelne. Főként olyanoktól akik már csinálták! Esetleg egy link mert én nem találtam értelmeset. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 10. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Svájci rendszámmal sehol és sehogy. Jogilag az Svájcból való autóbehozatal Szlovákiába.

Erre meg a google segítségével találsz cégeket

[link]

2011. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, Svájcból behozott autómat nem tudom Szlovákiában forgalomba helyezni semmilyen legális módon? Ez lehetetlen.
2011. ápr. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!