Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Motor vásárlásánál mik az...

Motor vásárlásánál mik az össz kiadások? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, a nem túl távoli jövőben remélhetőleg össze bírok szedni annyit h vegyek egy motort.

De nagyon sok dolog van, ami nekem nem tidszta a vásárlással kapcsolatban, remélem tudtok segíteni.


kinéztem egy Yamaha DT típusú 125 cm3-s 15kw-os enduro motort, tegyük fel hogy 200 ezer forint, papírok rendszám műszaki érvényesség minden klappol...


a 200 ezren felül, előreláthatólag mennyi plusz költséget jelent az átíratás, adásvételi meg ilyen papírmunkálatok? mert ezt a témát nem annyira tudom...


és ezenfelül ha mondjuk minden papírja megvan és magyar papíros, de mondjuk a műszakija lejárt, ez mennyivel növeli a költségeket kb.?

nagyon megköszönném ha ezekre a kérdésekre hasznos válaszokat kapnék, előre is köszönöm, Üdv


2011. márc. 22. 21:15
 1/3 anonim válasza:
az átiratás 40 körül lesz tuti (eredetvizsgával meg mindennel együtt). nekem a kawa ninjám a 636os átiratása 50be épphogy megállt. ezen felül persze kötelező biztosítást kötni azt már te választod, hogy negyedévente fizeted vagy 1 évben egyszer az egészet
2011. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ja műszaki annyira nem vészes, ha nincs vele semmi gond, nem úgy kell átsegíteni akkor 7 ezer forint ha jól tudom. nekem annyi volt.
2011. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, akkor akörül van amit vártam, köszönöm a hasznos hsz-eket, köszi szépen!
2011. márc. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!