Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Betétlapot lehet fénymásolni?

Betétlapot lehet fénymásolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mint az adásvételit. Egy "üres" adásvételit simán lehet másolni amit csak ki kell tölteni. Betétlapot is lehet? Küldenél , linkelnél nekem egy jó betétlapot...láttam van többféle is.
2011. márc. 15. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Már vagy 20 éve nem használnak betétlapot, de mindegy :D
2011. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak a neve változott meg... tök mindegy...Lehet vagy nem ? :D
2011. márc. 15. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A betétlap helyett ma már az Európai Balesei bejelentő (kék-sárga) nyomtatvány van használatban. Menj be a biztosítódhoz, és adnak ingyen, de ezt is kinyomtathatod:

[link]

2011. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Akármelyik biztosítóból tonnaszámra vihetsz el.
2011. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kinyomtatásnak és a fénymásolásnak nem sok értelme van (hacsak nem mellékelsz hozzá egy indigót is, vagy akarod kétszer megírni egy baleset után). Az eredeti kétlapos, és "indigós" (legalábbis átüt). Biztosítási irodákban valóban ingyen kapsz.
2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!