Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Komolyan veszik az orvosi...

Komolyan veszik az orvosi alkalmasságit?

Figyelt kérdés

Komolyan veszik nagyon? Ha egy kicsit rosszabbul látok, akkor majd kell szemüveg, meg minden?

Mert, van aki azt mondta nem is csináltak semmit, csak kitöltötte az orvos a papírt.


2011. jan. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
van ahol igen, de van ahol csak "kitöltik a papirt" de gondolom te kicsit rosszabbul látsz azért kérded... de viszont saját és mások épsége miatt ha nem látsz vmi jol akkor bizony hordjál szemüveget vagy kontaklencsét, mert lehet h éjjel se látsz vmi jol és az balesetveszélyes
2011. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem nem látok nagyon de nagyon rosszul, csak meszire kicsit gyengébben.
2011. jan. 24. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Most pénteken voltam alkalmasságin nekem megnézték a szemem, én is féltem kicsit.

De leírom neked mi is volt pontosan:

Bementem, közöltem, hogy alkalmasságira jöttem a doktornő elővett egy könyvet amiben színlátásos ábrák voltak, utána, bal szememet takarjam le, jobb szememet takarjam le és olvassam le a táblát. (Ezelőtt megkérdezte, hogy voltam e mostanában szemészeten? Mondtam, hogy nem.)

Utána meghallgatta a légzésem, megmérte a vérnyomásom, megmérte a súlyom, és lemérte a magasságom. Ennyi volt utána kitöltötte a papírokat, kifizettem és ennyi.


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos voltál már szemvizsgálaton valamikor, ha rémlik, van egy tábla, számokkal, ha még mennek a vonal alattiak, akkor nincs para, annál távolabb tűélesen max az lát, aki meg közelre lát homályosan:) Sőt, ha netán nem, akkor is meg fogja adni, de akkor bele fogja írni, hogy szemüveggel vezethetsz. Ha a szemüveget gáznak tartod, akkor tényleg csak vezetéshez veszed fel, senkit nem érdekel, hogy a volánon kívül rajtad van-e vagy nem.
2011. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1hsz vok!


" meszire kicsit gyengébben." ez elég baj, inkább hordj szemüveget legalább vezetéshez, mert éjszaka ugye sötét is van meg nem is látsz olyan jol, tehát ajánlott

2011. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!