Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha vettem egy autót, és...

Ha vettem egy autót, és interneten kötöttem rá biztosítást, honnan fogok kapni róla igazolást?

Figyelt kérdés
Amit az okmányirodában kérnek átíráskor?
2010. dec. 29. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Figy. Elvileg amikor kötötted, az egész folyamat végén van a szerződés, amit ki kell nyomtatni, de az se kizárt h elküldték emailbe is...
2010. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta e-mailben küldik az ajánlati igazolót legfeljebb a kötéstől számított egy hónapon belül, de általában hamarabb. Idén az új szerződés megkötése után perceken belül megérkezett.
2010. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
E-mailba küldtek valami alkuszi megbízást, amit alá kell írni, és nekik visszaküldeni. Akkor azt elfogadják az okmányirodában is? Csak mert azon nincs semmi kötvényszám, vagy ilyesmi, de még a biztosító neve sem, amelyiknél kötöttem.
2010. dec. 29. 21:47
 4/4 Főzős Laci ***** válasza:
Az igaz,hogy a neten kötötted,de az igazolást vagy az illetékes biztosítási alkusz,vagy az illetékes biztosítótól fogod kapni e-mailben,;amit ki kell nyomtatnod és a forgalmi melléleteként a Rendőr bácsinak megmutatni!
2011. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!