Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Férjem délelőtt koccant....

Férjem délelőtt koccant. Elismerte a felelősséget, betétlapot adott. Felemelik a biztositását? Szinte nincs is kár.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fentiek mind helyesek. Az emelkedés mértéke 50%

Egy jelentéktelennek tűnő koccanás után betétlapot adtam. Az a jelentéktelennek tűnő kár is 80 000 Ft volt. Nem fizettem ki a kárt így 16 000 helyett 24 000 Ft-ot fizetek most negyedévente. Tehát évente 32 ezret bukok ami azt jelenti majdnem 3 év alatt jönne ki a 80 rugó. Hülye lennék kifizetni a kárt. Amúgy meg most biztosítót váltottam ahol ugyanúgy visszaestem két bónuszt de csak 12 ezret kell fizessek. Amíg a biztosítók így csatáznak és alacsonyan tartják a biztosítási díjakat mindent ki lehet játszani. Mindenkinek azt ajánlom adjon betétlapot ha már egyszer galibát okozott és ha túl soknak tartaná a megemelt díjat év végén váltson biztosítót. Ez egy ilyen ország. Logikát nem szabad keresni. A biztosítók hamarosan tönkre fognak menni.

2010. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ugy mint a máv. Nekünk ott van egy 400.000 ft-os biróságilag jogerőre emelkedett követelésünk, és nem tudjuk behajtani. Kösz a válaszokat.
2010. dec. 29. 08:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Még régebben egyszer belémjöttek, és a csomagtartó alatt benyomódott egy lemez(az alváznál). De egyébként semmi baja nem lett a kocsinak, szóval ezt a kis szépséghibát ki lehetett volna javítani kb. 5000Ft-ból. A másik céges autó eleje baromira összetört, szóval töltöttünk betétlapot.

A biztosító fizetett nekem 80eFt-ot. 2 évvel később 115eFt-ért adtam el azt a 25 éves kocsit. (nem lett egyébként megcsináltatva a pénzből) Jól jártam:)

2011. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó történet. Köszi.
2011. jan. 19. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!