Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ez most hogy van a biztosításnál?

Ez most hogy van a biztosításnál?

Figyelt kérdés

Eddig 28ezret fizettem egy évre biztosítást. Ha váltanék, akkor most lehetne egy olyanra ahol 19ezer lenne. De ha ezt az autót most venném, akkor 32ezerre jönne ki. Ez most egy 1.4 82 le Astra. Ezzel most már nem is akarok foglalkozni, m el akarom adni.

De amit korábban megjelentettek kw szerinti kategóriák, aszerint egy 1.6d 54 le-s golf(ilyesmit akarok venni), olyan ketegóriába esne mint egy 1.1-es, ami ugye most az astra 1.4 kategóriája alatt van, de ahogy most számoltam, erre 38ezer lenne egy évre a biztosítás, és kw-ba is az astra alá esne, de mégis több rá. Vagy ezek csak ilyen kezdetleges "bakik" és még nem forrta ki magát a rendszer?


[link]


2010. okt. 30. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

eddig is több dolog befolyásolta az árképzést.

ha jól tudom napokon belül jönnek az on line kalkulátorok, amik rendes valós árajánlatot adnak.

szerintem várd meg ezt az 1-2 napot és okosabbak leszünk.

2010. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az lesz :)

A [link] -n számoltam m ott már elvileg az új van. A biztositas.hu-n és a netrisk.hu-n még azt írja h várni kell pár napot az új kalkulátorra.

2010. okt. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!