Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Axa gépkocsi biztosítás...

Axa gépkocsi biztosítás magyarországi képviselete?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy Magyarországon nincs már Axa biztosító, csak egy magyarországi "képviselete" , de sajnos nem találok róla semmit, hogy melyik biztosító lett az.

Tudja esetleg valaki?



máj. 30. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem írja, hogy ki a Magyarországi partnere.

Magyarországon már nem működik ha erre akartál utalni, a cegjegyzekbol is törölve van.

jún. 2. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem, mert az elérhetőségeiken érdeklődhetsz. Ezt ne én tegyem meg helyetted. Nekem (is) pénzbe van a WiFi és a telefon.
jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2018 ban frissítették utoljára az oldalt, itt Magyarországon megszünt. Szerinted azok az elerhetőségek még működnek? 🤔

Szerintem nem is várta el tőled senki, de ha az előző válaszomból ez jött le akkor elnézésedet kérem! 🥰😏

jún. 2. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg se próbálod, minek írtad ki a kérdést?
jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert biztos van rajtam kívül olyan akinek az autóját össze törte egy b**** akinek ott volt a biztosítása.

Kíváncsi lettem voltna ki a Magyarországi partnere és milyen gyorsan lehet kár kifizetésre számítani.

De mivel választ nem kaptam érdemben így megvárom a rendőrségi jegyzőkönyvet amin biztos infó lesz.

Az oldal erre szolgál valakinek van egy kérdése más tudja rá a választ és nem tovább küldi egy olyan oldalra ami már rég elavult.

További szép napot!

jún. 2. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott van az elérhetőség. Legalább próbáld meg. Komolyan mondom... Kamu az egész, ez esetben nen teszel meg ennyit se. Tényleg azt vártad, hogy valamelyikünk felhívja őket, hogy jó-e a szám... 😂
jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!