Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha vasárnap veszek 1 autót,ami...

Ha vasárnap veszek 1 autót,ami érvényes műszakis, 200kmre a lakhelyemtől,akkor hazamehetek vele biztosítás nélkül?

Figyelt kérdés
Mivel nem autókereskedés,meg hétvége van,nem tudok azonnal rá kötni.
jan. 7. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Elvileg nem, de ha megígéred a rendőrbácsinak, hogy még aznap kötsz rá online biztosítást, elenged.

Biztosítás kötésnél csak a nap van, óra perc nincs megadva.

jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs napi limit, Online 24/7 tudsz kötni, csak akarni kell
jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál rá kötni? Telefonról kötöttem én is legutóbb, 10 max 15 perc ha volt, mert én már tudtam melyik biztosítónál kötöm. Adásvételin óra/perc van így onnantól megszűnt a régi tulaj kötötte biztosítás, így ha hazafelé bármit csinálsz, akkor a gatyád is rámehet.
jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oltóberben vettem autót. Először csak úgy volt, hogy csak megnézem, de megtetszett és meg is vettem. Sajnos biztosítást már aznap kötni kellett, úgyh az adásvétel lebonyolítása után a kereskedés kapujában állva intéztem gyorsan egy biztosítást. Szerencsére van ismerősöm, aki tudott ebben segíteni, de így is másfél órát vártam, mire jött az email, hogy indulhatok. Nem bíztam abban, hogy úgy sem állítanak meg vagy elenged majd…
jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ott a telefon a zsebében, internettel. Negyed óra alatt megkötöd valamelyik portálon a legolcsóbbat, és mehetsz a dolgodra. Én mondjuk telefonon nem szeretek ilyet csinálni, laptop elő, net megoszt a telefonon, és tényleg percek alatt megvan minden. Amikor vettem az autót, a tulajnál a teraszon, még beszélgettünk, ittunk egy üdítőt, ott gyorsan megkötöttem ezzel a módszerrel. Szóval tudsz kötni, csak akarni kell
jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazafelé úton megcsúszik alattad a kocsi egy Ferrarit megtörsz, lesz pénzed zsebből kicsengetni azt a közel százmillió forintot?
jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb esélye a balesetnek, amikor frissen vásárolsz egy autót, nem tudod a hibáit, nem vagy hozzászokva és ilyenkor nem akarsz biztosítást kötni? Telefonon 15-20 perc alatt simán meg lehet csinálni elindulás előtt.
jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!