Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Otthon hagytam a külföldi...

Otthon hagytam a külföldi jogosítványom, Izlandon lakom és most haza jöttem húsvétra, de a jogosítványt valahogyan otthagytam, ilyenkor van rá mód, hogy itthon tudjak autót vezetni legálisan?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fényképen megvan esetleg a jogsid?
2023. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
2023. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Mehetsz már jogsi nélkül.
2023. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Oké, 2-3, de mivel külföldi jogosítványa van, ha a rendőr igazoltatja, akkor nem fogja látni a rendszerben!

Szegény kérdező meg kap egy izmos csekket, vagy egy feljelentést.


Ha egy magyarnak külföldi vez engedélye van, azt a rendőr le is fényképezi igazoltatáskor, hogy ne az jöjjön ki, hogy "rendszer szerint elengedett egy engedély nélküli vezetőt, vagy egy pl. 10 éve érvénytelen magyar vezetői engedélyűt.


Ezért kérdeztem, hogy le van-e fotózva jól látható módon a jogosítvány mindkét oldala a telefonon, mert akkor ha szerencséd van, a rendőr elfogadja és mehetsz tovább.

2023. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
huhuhu
2023. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!