Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Netrisken kötött KGFB megkötés...

Netrisken kötött KGFB megkötése után majd valamikor küld az adott biztosító egy email, amikor el kell nekik utalnom a megfelelő összeget?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csekket választottál, akkor majd jön a csekk, ha utalást, akkor van egy bankszámlaszám a biztosító oldalán arra kell elutalnod az összeget, megjegyzésben a kötvény számmal azt hiszem. 60 napon belül kell befizetni a megkötéstől számítva. Szerintem küldenek emailt is róla, hogy hogyan és hova kell utalni. Az a legjobb ha csinálsz a biztosító oldalán egy fiókot és ott fizeted be.
2023. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen jön róla e-mail, aminek mellékletében megkapod az igazolást, ami kinyomtatva önmagában 60 napig érvényes, és ezt követően pedig a befizetést igazoló csekkel, számlával, illetve a levélben szerepel, hogy milyen számlaszámra kell utalnod a biztosítás diját.
2023. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utalást választottam.

Várok akkor az emailre, és ha nem érkezik meg legkésőbb néhány nappal a biztosításom lejárta előttig, akkor teljesen manuálisan elutalom nekik.


Két "számot" kaptam az igazoló emailben:

- KGFB megrendelésének hivatkozási száma

- Ügyfél ID


Amennyiben minden plusz információ nélkül utalnék nekik, az első a "kötvény szám"?

2023. febr. 26. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, de mint írtam 60 napod van rá, várd meg az emailt, amiben visszaigazolják. Utána utalhatod nyugodtan, mert ott lesz hogy hova kell, pontosan milyen megjegyzéssel.
2023. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2023. febr. 26. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem K&H-nál az ajánlat számát kellett megadni a közleményben. Ezt még aznap megküldték, nemsokkal utána, hogy megkötöttem telefonon. 60 napot azért nem kellene várni. Én december 6.-án kötöttem, és másnap utaltam is, 15.-én pedig jött a levél, hogy a kötvényemet(szerződésemet) aktiválták.
2023. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Legrosszabb esetben, ha semmilyen tájékoztatás sem érkezik, akkor ahofy fentebb írtam, pár nappal a biztosítás lejárta előtt elutalom nekik az összeget.
2023. febr. 26. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 De milyen tájékoztatásra vársz még? A megkötés utáni levélben meg kellett, hogy kapj mindent, ha nem a levélben van, akkor mellékletben, akkor innentől minek várnál 60 napot?
2023. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak egy visszaigazoló emailt kaptam a Netrisktől (KGFB Megrendelés visszaigazolása).
2023. febr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!