Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikor érkezik meg az online...

Mikor érkezik meg az online kötött biztosításról a visszaigazolás?

Figyelt kérdés

Tegnap kötöttem online biztosítást a netrisk.hu-n, segéd-motorkerékpárra a K&H biztosítóval. Kitöltöttem mindent és a végén ugye amikor elküldjük kiírja, hogy a visszaigazolást elküldték az e-mailemre. (ugye amíg postai úton nem érkezik meg a rendes szerződés, addig kinyomtatom az online visszaküldök igazoló dokumentumokat, és azzal már mehetek a mocival) Na nekem nem jött eddig semmilyen e-mail. Kérdésem az lenne, hogy erre várni kell pár napot? Csak mert a kocsinkra is online kötöttük 2-3 éve és akkor is így volt, hogy a visszaigazolóval jártunk, és később küldte meg a biztosító a papírokat! Viszont úgy emlékszem a visszaigazolás rögtön jött!


Vélemény? Tud valaki segíteni, vagy felvilágosítani, hogy minden rendben van-e?

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 7. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hátha a kukában van...de amúgy elméletileg perceken belül meg kéne érkeznie!
2010. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megérkezett. Tegnap este (vasárnap), olyan 22 órakor írtam meg online, ma 8:42-kor érkezett meg. Nekem is azonnal megérkezett amikor az autóra csináltam, na mind1., érdekes.


Azért köszi!

2010. szept. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!