Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Parkolási büntetést lehet...

Parkolási büntetést lehet utalással fizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos megbüntettek, beálltam a birkák közé bal oldalra(végig álltak ott az autók) és a másik irányból volt a várakozni tilos tábla, máshol meg nem volt hely. Lehet utalással fizetni vagy csak postán csekkel? Mit kell beleírni ha utalok?
2021. szept. 9. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik országban történt ez, de engem összesen 2x büntettek meg, egyszer Pesten, egyszer Pécsen és mind a két alkalommal a csekk mellett ott volt egy kis papír is amin szerepelt, hogy ha utalnám hova utaljam, ha panasszal szeretnék élni hova forduljak és egyebek.
2021. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a miki csomagban lesz a papír, amin minden le van írva.


Nem is értem ezt a kérdést, egy anonim válaszoló által megadott számlaszámra elutalnád a pénzt, úgy hogy az sem derült ki, hogy hol "büntettek" meg?

2021. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem véletlenül van némely bank felületén a "sárga csekk feladása" menüpont. Azok kedvéért, akik nem tudnak átértelmezni egy sárga csekket átutalássá. Persze épp úgy átutalás lesz belőle, csak az egységsugarú felhasználó lelke nyugodtabb, ha egy sárga hátterű piros szegélyekkel keretezett rovatú felületre írja be ugyanazokat az adatokat, amiket amúgy átutalásnál is megadna...
2021. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Dehát maga a csekk is egy átutalás és nem lesz semmi többletköltsége. Illetve ami lehet, hogy fontosabb adott esetben, nyoma sem a bankszámládon.
2021. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!