Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elhagytam a jogosítványomat,...

Elhagytam a jogosítványomat, mi a teendő?! Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Be kell jelenteni a rendőrségen? Ráadásul lehet nem is most történt, hanem nagyon úgy néz ki, hogy már hetek óta nincs meg... :S :(

Új fajta, kártyás jogsi volt, 3 éves. Milyen papírok kellenek? Ilyen esetben is kellenek mindenféle igazolások? Kisbabával vagyok, nem szívesen tölteném fölöslegesen az időmet mindenféle hivatalokban.


Köszönöm


2010. aug. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Okmányiroda és ennyi, de valószínű kétszer kellesz menni, és várni is kellesz. Esetleg sorszámot elmehet bárki kérni, az csak 2 perc, és akkor csak egyszer kell várni
2010. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképp a rendőrségre menj, és vetesd jegyzőkönyvbe, hogy mi történt. Ha valaki illetéktelen megtalálja a jogsidat, és fel akarná használni, ezzel tudod igazolni magadat, hogy nem te voltál.
2010. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felhívtam az okmányirodát, ők is csak azt mondták, hogy elég hozzájuk menni, nem kell rendőrség...most akkor melyik az igaz? bármelyik rendőr őrsre bemehetek?
2010. aug. 4. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én tuti hogy elmennék a rendőrségre is, mert ha nem most hagytad el, akkor jobb az, ha jegyzőkönyvbe van véve, hogy mióta nincs nálad.

A lakhelyed szerinti rendőrségre kell menni.

2010. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az okmányiroda is leadja az adatokat a rendőrség felé, nem ? Az ott felvett jegyzőkönyvet.
2010. aug. 6. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!