Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kölcsön kapott autóval koccant...

Kölcsön kapott autóval koccantam, kék-sárga kitöltése, ha nem tudom a kötvényszámot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kocsi, amivel baleseteztem az imént, van kék-sárga, de az autóban kb semmi más nincs.


A kárbejelentőn a "kötvényszám" rovathoz baj, ha nem írok semmit?

Illetve a a "szerződő", most akkor a saját nevem írjam oda, vagy mi legyen? Nem az enyém az autó, csak én ütköztem. Nem biztos, hogy a tulaj és az üzembentartó ugyanaz a személy.


Illetve ugyanitt "Áfa visszatérítésre jogosult-e?" fogalmam sincs.

Zöldkártya száma, lejárata csak akkor kellene, ha külföldön vagyok?


Ha nem x-elem be, hogy cascoval rendelkezik-e, az baj? Arról sincs fogalmam, milyen biztosítás van.


Felhívni nem tudom a tulajt, nem érem el!!


Légyszi, valaki tanácsot :P


(Nem, hasonló még nem történt velem soha, most először fordul elő ilyen velem :( )


2020. júl. 6. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Indigót szabad használni? Az eredeti, nem indigós példány kié legyen?
2020. júl. 6. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Érd el a tulajt, ha az ő nevén van a biztosítás.


Ne stresszeld magad, a vétlen félnek érdeke ezt kivárni.

2020. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerződő nem te vagy, nem te szerződtél a biztosítóval, hanem a tulaj / üzembentartó.

A forgalmi csak nálad van, nem? Azon rajta van, hogy ki a tulajdonos / üzembentartó.

2020. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!