Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 800. 000 ft...

Első autónak 800. 000 ft körül mit ajánlatok? Saját tapasztalatra is kíváncsi vagyok kinek mi vált be?!

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mik a kriteriumok? Mire hasznalnad?


Pl.: Kis tavokra, varosi autonak, ami keveset fogyaszt es nem kell heti 3× szervizbe hordani egy Toyota Yaris remek valasztas.

2019. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első sorba kisebb távokra de azért bírja a hosszabb távokat, ne legyen a fogyasztása " 15 l felett"
2019. júl. 21. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Swift
2019. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajét tapasztalatom nincs, mert ennél magasabb árú volt eddig az összes autóm. Talán valami G Astrát néznék ebben az árkategóriában. Ennyiért abból már nem csak a kínálat legalja van.
2019. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Opel vectrát c nézegetem egy ideje nem tudom hogy jó választás lenne
2019. júl. 21. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Corollát, octaviát, esetleg g astrát, kicsit újabb swiftet vagy sx4-et, de a Dacián is elgondolkodnék
2019. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A C Vectra nem tudom milyen árfolyamon mozog most. Ez gyakorlatilag egy "nagyobbra pumpált" H Astra. Feltétlenül szükséged van ilyen méretű autóra? Apróbb elektronikai hibák, pl CIM-modul, amiről tudok és ami elő szokott jönni ezeknél.
2019. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: szerintem ennyiert c vecit nem lehet normalisat talalni es rovid tavokon (tehat pl varosban) fog enni is azert. Raadasul sajnos mar ezeken is jon elo a rozsda. Plusz vectrakat amennyire ismerem nagyobb motorral szerelik, ami kis tavolsagokon nem fog rendesen bemelegedni... (Astrakat jobban vagom)


En mindenkeppen kisebb kasztni fele terelnelek. Fontebb irtak Corollat, az is remek auto. Bar picivel dragabb, de meretben, fogyasztasban es megbizhatosagban teljesen jo. (Haveromnak evekig volt, csaladbovules miatt valtott)


Nekem az elso autom Yaris, maximum felszereltseggel. Varosba jobbat nem is kivanhatnek, barhova beferek, keveset eszik, nincs semmi baja. Szinte csak tankolni kell (+ kotelezo dolgok).


Mellette van egy Astra GSim hobbiautonak. (Regi almom volt)


21/L

2019. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
C Vectrát ne vegyél, nem egy jól sikerült konstrukció. Inkább legyen G Astra.
2019. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat válaszokat :D

megfogadom őket!

2019. júl. 21. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!